Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Danışmanlık

Kaynakların verimli kullanımı ve proje tasarımı üzerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimiz, bilimsel bilgilerin ışığında istediğiniz bütün sistemin detaylarını inceleyip, değerlendirerek sizler için en faydalı sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. İstediğiniz bir sistem için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz.

Sertifikalı olan danışmanlarımız hem yangından korunmanızı hem de ekonomik olarak kaybınızı en aza indirmenizi sağlıyor. Sektördeki bütün kanuni prosedürleri inceleyerek çalışmalarınızın yasal zeminini oluşturmakta ve denetim süreçlerinizi sıkıntısız bir şekilde geçirmenizi sağlamaktayız.

Projelendirme

Binanıza en uygun tesisatınız %100 verimli olarak çalışmasını sağlamak için çalışmalarımızı uzman mühendislerimizle yürütüyoruz. Firmamıza başvurduktan sonra ilk adımda sizlere danışmanlık hizmetlerimizi sunuyor ve etüt çalışması gerçekleştiriyoruz. Daha sonra ise projelendirme kısmına geçiyoruz.

Güncel verileri kullanarak risk analizleri gerçekleştiriyoruz. Bütün çalışmalarımız verimlilik ve güvenlik ilkelerine göre şekillenmektedir. Yapınıza en uygun söndürme sistemini belirliyoruz ve buna uygun olarak gerekli belgeleri isteyerek proje çalışması yapıyoruz.

Malzeme Temini

Yangın söndürme sistemiyle ilgili bütün malzemeleri temin ediyoruz. İlk olarak montaj aşamasında yeterli periyodik bakımlar ve arızalara kadar bütün sistemin çalışması için gerekli olacak malzemeleri temin ediyoruz. Kurulum aşamasında ise birleştirme ve kontrol aşamasındaki bütün malzemeleri eksiksiz olarak bulunduruyoruz.

Bütün parçalar firmamızın garantisi altındadır. İşlevini kaybetmiş ya da onarım kısmında değişmesi gereken parçaların teminatını hızlı bir şekilde sağlıyor ve korunmanıza ara vermiyoruz. Her türlü malzemenin garantisi konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Malzemelerimiz TSE standartlarına göre üretilmektedir.

Uygulama Montaj

Proje çalışmasını gerçekleştirdikten sonra montaj aşamasına geçiyoruz. Bütün sitemin montajını tamamladıktan sonra ilk denemeyi uzmanlarımızın kontrolü altında gerçekleştiriyoruz. Binanın mimari yapısını göz önünde bulundurarak sistemin montajı konusundaki eğitimleri firma ya da kurumların personellerine veriyoruz.

Devreye Alma

Uygulama ve montaj aşamasından sonra artık çalışmaya hazır hale gelen sistemi devreye alma işlemi, kullanıcılara sistemin artık hazır olduğunu ve kullanabileceğini göstermektedir. En küçük belirtide bile sistem devreye girmektedir.

Binanın yangından korunması için önlem almak, daha sonra pişmanlık yaşamanıza engel olur. Devreye alma işlemi, uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Devreye alma işlemi, sorumluların katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Kontratlı Bakım

Bütün montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra sistemin belirli aralıklarla kontrolünün sağlanması için kontratlı bakım hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. Kontratın buradaki amacı, iki tarafında çıkarını doğru bir şekilde korumaktır. Bu sebeple, bakım tarihlerini sizler unutmuş olsanız bile bizler, bu tarihleri kaçırmayız.

Periyodik takvime verdiğimiz hizmetin bilgilerini eksiksiz bir şekilde yazıyoruz. Bunun dışında yangın tüplerinin basınç kontrolü, otomatik söndürme sistemlerinin bakımları, meydana gelebilecek eksiklerin tamamlanması konusunda çeşitli hizmetleri sizler için günü gününe sunuyoruz. Bu şekilde ekipmanlarımız sizleri ilk günkü gibi korumaya devam ediyor.

Kontratlı bakım anlaşmasına göre, meydana gelebilecek arızalarda öncelik sırası sizin olacaktır. Bulunduğunuz ortamı yangından korumak için fedakârlık göstermeye devam edeceğiz.